LOGIN
HASŁO
Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas

Zapraszamy na Międzyuczelniane Kartingowe Mistrzostwa Kielc!

Tego jeszcze nie było! Na naszym torze rozpoczęły się Międzyuczelniane Kartingowe Mistrzostwa Kielc! Każdy, kto studiuje na uczelni w naszym mieście może do połowy lutego wziąć udział w kwalifikacjach, podczas których standardowa cena jazdy obniżona jest nawet o ponad 23%! Na najlepszego zawodnika czeka wielka kartingowa przygoda!

Format organizowanych przez nas mistrzostw jest bardzo prosty - 15 grudnia ruszyły kwalifikacje, które potrwają aż do 12 lutego 2015 roku. Odbywają się każdego dnia. Od poniedziałku do czwartku uczestnicy kwalifikacji płacą za 10-minutową jazdę niższą cenę, wynoszącą 20 zł.

Aby wziąć udział w kwalifikacjach, należy zarejestrować się w Mistrzostwach w recepcji naszego toru, a następnie jeździć ile się chce! Po każdej jeździe, w której pobijecie swój rekord, możecie zgłosić go do recepcji toru i zostanie on wpisany na listę rankingową.

21 najlepszych osób z tej listy rankingowej na 12 lutego na godz. 22:01 zostanie zakwalifikowanych do finału Mistrzostw, który odbędzie się w formie Grand Prix 13 lutego 2015 roku.

Na najlepszego w całej zabawie czekają testy profesjonalnym gokartem na torze w Radomiu!

Uczestnikiem mistrzostw może być każdy student oraz pracownik kieleckiej wyższej uczelni, a regulamin Mistrzostw przeczytacie pod tym LINKIEM.

http://f1gokart.pl/pl/zabierz-znajomych
http://f1gokart.pl/pl/vouchery
http://www.
http://www.
© F1GOKART 2017. Wszelkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zawartości niniejszej strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.
Niniejsza strona jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
RANKING
Lista rekordzistów: kobiety
Lista rekordzistów: mężczyźni
Kielecka Liga Kartingowa
APLIKACJA
iPhone
Android
Regulamin
PARTNERZY
Elektrojarex
Codeplex
Effector
KANAŁY KOMUNIKACJI
F1Gokart @ Facebook
DANE FIRMY
F1Gokart - Halowy Tor Kartingowy KIELCE
ul. Olszewskiego 30, Kielce
tel. 797 383 710
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Projekt współfinansowany
ze środków
Unii Europejskiej